How can I help you?
Close
Book a Session today and receive a comprehensive Free Chakra Board
Gender
Select a treatment
Your Name
Number
Email
Thank you - your message has been sent. We will contact you shortly
Veronika -Re | Tantric Massage in London | Tantric Therapy
Treatments for women Treatments for men Tantric treatments for Couples
About Mal Videos Blog Testimonials Store
Treatments Yoni Massage Workshops Training Testimonials About

Ráda bych poděkovala Renatě za krásný a hluboký zážitek. Za příjemné a harmonické prostředí plné důvěry, které pro mě vytvořila. Nejprve mě seznámila se vším, co se bude dít a v průběhu mě velmi harmonicky zapojovala do celého procesu. Zažila jsem opravdu hluboké uvolnění, příjemné mravenčení po celém těle a objevili se vzpomínky z dětství, kdy jsem se cítila šťastně a bezpečně. Jako bych si znovu vzpomněla jaké to je žít v důvěře bez jakéhokoliv zranění z minulosti. Po masáži jsem vnímala, jak se moje tělo regeneruje a cítila jsem se velmi povzneseně, svobodná a šťastná. Moc děkuji za tuto možnost a přeji spoustu dalších spokojených klientů.

MEET YOUR TANTRA TEACHER

Mal
Mal Weeraratne is a certified Tantra Educator founder of Tantric Journey – School of Healing and Awakening and author of Emotional Detox through bodywork. Mal is a British pioneer of emotional release through bodywork, with over 20 years experience, treating over 3000 clients from all walks of life from the UK, USA, Europe and Asia.

Mal has developed Tantric Journey a healing and awakening technique based upon the ancient principles of Tantra and Tao in conjunction with ground-breaking Western knowledge; to create a powerful and transformative form of therapy that is capable of releasing trauma at a cellular level within the body.

Enquire
Sign up to receive news and updates