How can I help you?
Close
Book a Session today and receive a comprehensive Free Chakra Board
Gender
Select a treatment
Your Name
Number
Email
Thank you - your message has been sent. We will contact you shortly
RADEK | Tantric Massage in London | Tantric Therapy
Treatments for women Treatments for men Tantric treatments for Couples
About Mal Videos Blog Testimonials Store
Treatments Yoni Massage Workshops Training Testimonials About

Milá Jani,
rád popíši blíže mé vnímání při masáži.
Přišel jsem k Tobě ze zvědavosti, a protože jsem chtěl poznat blíže, co je emoční detox. Alespoň tak jsem se prezentoval v úvodu. Později ze mě lezlo, že bych moc rád pohnul sám se sebou, protože role, kterou v životě mám, mi čím dál víc nepřináší radost.
Když jsi povídala o tom, že mohu v průběhu masáže cítit emoce, a že si je mohu dovolit prožít, hned mi blesklo hlavou, že to v žádném případě. Toho nejsem schopný, natož před druhou osobou, i když velmi milou a empatickou. Měl jsem sám v sobě zákaz dát najevo cokoli, co by pro mě mohlo být ponižující a z emocí právě pláč, který jsi jmenovala, je u mě nepřípustný.
Při masáži jsem v první fázi bojoval sám se sebou, některé části mého těla byly hodně ztuhlé a na tlak fakt bolely, doslova jsem si však přikázal být silný a nedat to znát. To i přes to, že jsi mi radila pravý opak. Tak byl ten program ve mně silný.
V další fázi se to začalo měnit, uvědomoval jsem si, že bych tu bolest a vše moc rád projevil, ale nedokážu to. Nebyl jsem schopný ze sebe vydat hlásku. Zase jsem bojoval sám sebou, i když trochu jinak. Ty jsi to asi vycítila, protože jsi mi řekla, ať na sebe nevytvářím tlak, že všechno co má, přijde. Netušil jsem v tu chvíli, jak výstižná ta věta je a bude, a tak jsem přesto stále ještě sám se sebou bojoval usiloval.
Mimochodem ale, Tvůj hlas, když jsi občas na mě promluvila, mi zněl jak živá voda, doslova.
Když přišla na řadu masáž lingamu, snaha o cokoli za mě opadla, říkal jsem si, že už nic těžkého nepřijde a začal si to opravdu uživat. Dlouhou dobu jsem byl doslova na vrcholu blaha, bylo mi fantasticky. Pak se ale začaly dít divy, protože masáž lingamu nekončila tak, jak jsem běžně zvyklý a energie bylo víc a víc, zvláštně se mi pohybovala tělem. Začalo mi vibrovat celé tělo. Ačkoli jsi mě uklidňovala, že není se čeho bát, tak já se postupně bát začínal. Vibrací samotných ne, spíš pocitů, které to ve mně stupňovalo, vibrace působily jak zesilovač. Já si najednou připadal jak přehrada při povodni, zapochyboval jsem, jestli hráz v mé přehradě emocí je opravdu dost pevná. V určitý moment mi proběhlo hlavou, že odsud musím zmizet, ať mě nikdo takto nevidí. A pak jsi mě obejmula a přitiskla svoje srdce na mé a hráz povolila. A já jsem brečel a brečel, jak malé dítě. Bylo mi zcela všechno jedno, jestli mě někdo vidí, slyší, cokoliv. Byla to taková síla, že zmizelo to, co mě celý život nutilo pořád se za něco schovávat děj se co děj. Nevím ani, jak dlouho to trvalo, ale bylo to tak moc uvolňující. Poslední, co by mě v tu chvíli napadlo je, že by to mohlo být ponižující, jak jsem se bál. Je to paradox, ale v jistý moment jsem cítil takovou pravdivost sebe sama a sílu, že by se mě vůbec nedotklo, pokud by se mi někdo třeba smál. Vím, neměl kdo, nikdo kromě Tebe tam nebyl a Ty jsi mi dala absolutní podporu. Myslím to čistě hypoteticky.
Následně jsem měl zvláštně čistou hlavu a naprostý klid v sobě, nazval bych to, že jsem jaký jsem a nemám v sobě žádný boj nebo nesoulad, čisto.
Nyní týden po pořád nemám přesná slova, jak popsat, to něco ve mně, co se stalo. Je to jako by ve mně něco, něco pochopilo.
Pokud bych měl hodnotit Tvůj výkon, tak nemám slov, byla jsi úžasná. S darem pro tohle se fakt musí člověk narodit. Jeden z nejsilnějších zážitků v mém životě, blízký, hluboký, doslova očistný.
Děkuji z celého srdce za lásku a péči a za neustálou přítomnost Tebe samotné, kterou jsem celou dobu cítil.

MEET YOUR TANTRA TEACHER

Mal
Mal Weeraratne is a certified Tantra Educator founder of Tantric Journey – School of Healing and Awakening and author of Emotional Detox through bodywork. Mal is a British pioneer of emotional release through bodywork, with over 20 years experience, treating over 3000 clients from all walks of life from the UK, USA, Europe and Asia.

Mal has developed Tantric Journey a healing and awakening technique based upon the ancient principles of Tantra and Tao in conjunction with ground-breaking Western knowledge; to create a powerful and transformative form of therapy that is capable of releasing trauma at a cellular level within the body.

Enquire
Sign up to receive news and updates