How can I help you?
Close
Book a Session today and receive a comprehensive Free Chakra Board
Gender
Select a treatment
Your Name
Number
Email
Thank you - your message has been sent. We will contact you shortly
Petra | Tantric Massage in London | Tantric Therapy
Treatments for women Treatments for men Tantric treatments for Couples
About Mal Videos Blog Testimonials Store Male Prostate Massage
Treatments Yoni Massage Male Prostate Massage Workshops Training Testimonials About

Ahoj Jani, 

uplynuly tři dny od terapie a já Ti chci dát zprávu o svém stavu. První den poté jsem cítila mnoho míst na svém těle, ale nemůžu říct, že by to byla bolest. Spíš jsem si silně uvědomovala, že je mám, vůbec, že mám tělo. 

Jinak cítím veliký klid uvnitř a zvláštní spokojenost, chvílemi to střídá úplné nadšení z toho, že jsem. Je to, jako bych sama sobě chtěla říct „Ahoj Petro, tak Tě vítám“, prostě silný pocit sebe sama, to jsem nikdy nezažila a jsem tím fascinovaná. 

Také jsem si uvědomila, že mnohem víc vnímám druhé lidi. Dá se říci, že je to podobné jako se mnou, tzn. jako bych i ty druhé lidi kolem mě teď poprvé opravdu viděla, cítila, nechala mluvit a snad i pochopila. 

Jsem nadšená jak nově poznávám svět.

Děkuji Ti mnohokrát za vše, to, co jsem u Tebe prožila, bylo to neobyčejné a velmi silné. Teď zpětně mi to dochází o to více. 

MEET YOUR TANTRA TEACHER

Mal
Mal Weeraratne is a certified Tantra Educator founder of Tantric Journey – School of Healing and Awakening and author of Emotional Detox through bodywork. Mal is a British pioneer of emotional release through bodywork, with over 20 years experience, treating over 3000 clients from all walks of life from the UK, USA, Europe and Asia.

Mal has developed Tantric Journey a healing and awakening technique based upon the ancient principles of Tantra and Tao in conjunction with ground-breaking Western knowledge; to create a powerful and transformative form of therapy that is capable of releasing trauma at a cellular level within the body.

Enquire
Sign up to receive news and updates