How can I help you?
Close
Book a Session today and receive a comprehensive Free Chakra Board
Gender
Select a treatment
Your Name
Number
Email
Thank you - your message has been sent. We will contact you shortly
LÍDA | Tantric Massage in London | Tantric Therapy
Treatments for women Treatments for men Tantric treatments for Couples
About Mal Videos Blog Testimonials Store Male Prostate Massage
Treatments Yoni Massage Male Prostate Massage Workshops Training Testimonials About

Jani,
chci poděkovat za obrovský kus cesty, který jsi mi pomohla ujít během posledního třičtvrtě roku. Ta cesta se mi zdála z počátku nejistá, lekla jsem se toho, že ztratím otěže z rukou a nic nebude tak, jak bych chtěla. Některé své pocity jsem nebyla připravena cítit, opravdu si nyní uvědomuji, jak moc jsem žila mimo své pravé pocity. A tak jsem to po první terapii tehdy vzdala, však víš..
Tvá reakce byla velmi chápající a milá, skoro mě rozplakala, protože jsem samozřejmě uvnitř sebe cítila, jak to je a před čím utíkám.
A já za pár týdnů sebrala odvahu a přišla zas.

Ten posun během čtyř terapií byl veliký. Velmi silné pro mě bylo zjištění, že v mém vztahu mi moc chybí tak „jednoduché“ a dnes vím, že základní věci, jako dívat se do očí a cítit tam takové teplo a pozornost, které se mi u Tebe dostalo. Že se toužím schoulit v náručí a cítit bezpečí a moct všechno říct.

Uvědomovat si energie ve svém těle a vnímat, co se děje v mém těle a být tomu přítomná, to byla pro mě velká škola, protože jsem věčně bývala někde v oblacích mimo tělo nebo v myšlenkách. Myšlení a plánování mi dávalo pocit falešné jistoty, že to všechno držím a řídím, že mě nic nepřekvapí víc, než dokážu zvládnout. A já se pomalu s Tebou učila pravý opak, cítit jistotu, když všechno pouštím a odevzdávám.
Odměnou mi je velikánské uvolnění nejen na těle, a zjištění, že se mnoho věcí o sebe postará samo. A k mému překvapení tak, že bych to tak ani sama nevymyslela. Vnímám teď vše z úplně jiné perspektivy.

Jani, děkuji za čas, slova, doteky, lásku, otevřenost a přímost, kterou jsem nakonec tolik ocenila. Určitě zůstaneš v mém srdci, prožily jsme toho spolu mnoho, víš o mě věci, které jsem nikomu nedokázala a ani nemohla říct, pomohla jsi mi odvalit mnoho balvanů ze srdce (i knedlíků z krku) a ulevit od spousty předsudků a trápení, které jsem měla ukryté v těle. Vždy jsem od začátku do konce cítila, že jsi tam jen pro mě a já se k Tobě těšila, přestože jsem věděla, že budou i náročné okamžiky.
Často si na Tebe vzpomenu a stále mám pocit, že stejně ještě přijdu.
Ať se Ti daří v životě.

MEET YOUR TANTRA TEACHER

Mal
Mal Weeraratne is a certified Tantra Educator founder of Tantric Journey – School of Healing and Awakening and author of Emotional Detox through bodywork. Mal is a British pioneer of emotional release through bodywork, with over 20 years experience, treating over 3000 clients from all walks of life from the UK, USA, Europe and Asia.

Mal has developed Tantric Journey a healing and awakening technique based upon the ancient principles of Tantra and Tao in conjunction with ground-breaking Western knowledge; to create a powerful and transformative form of therapy that is capable of releasing trauma at a cellular level within the body.

Enquire
Sign up to receive news and updates