How can I help you?
Close
Book a Session today and receive a comprehensive Free Chakra Board
Gender
Select a treatment
Your Name
Number
Email
Thank you - your message has been sent. We will contact you shortly
Aleš | Tantric Massage in London | Tantric Therapy
Treatments for women Treatments for men Tantric treatments for Couples
About Mal Videos Blog Testimonials Store Male Prostate Massage
Treatments Yoni Massage Male Prostate Massage Workshops Training Testimonials About

Jani, rád bych Ti poděkoval za nepopsatelný zážitek s takovým množstvím různých vjemů, že jsem postupně ztrácel kontrolu nad situací a o to šlo. Nebylo pro mě těžké se Ti odevzdat, vnímal jsem, že víš velmi dobře, co děláš a proč, následovat Tvé vedení bylo velmi uvolňující a bezpečné. 

O tom, že existuje něco jako energetický orgasmus jsem neměl tušení, o to víc jsem byl u vytržení, co jsem to vlastně prožil. Nazval bych to spíš výbuchem všech emocí, o kterých jsem ani nevěděl, že je mám. Veliká síla, kterou nešlo ovládnout, mé tělo reagovalo absolutně na Tvůj dotek, možná i na myšlenku. Pohltilo mě to, zastavilo myšlení, nepopsatelné. Vracet se pak zpátky k sobě ve Tvém náručí bylo neskutečně krásné a silné, naprostý pocit bezpečí, lásky, intimity. Ta chvíle se do mě hluboko otiskla.  

Cítím se nyní očištěný, pozornější a citově bohatší, svět je najednou mnohem barevnější a živější. 

Ještě jednou děkuji, jsem moc rád, že jsem Tě poznal a prožil u Tebe a s Tebou to, co jsem prožil. Slova na to nestačí.

MEET YOUR TANTRA TEACHER

Mal
Mal Weeraratne is a certified Tantra Educator founder of Tantric Journey – School of Healing and Awakening and author of Emotional Detox through bodywork. Mal is a British pioneer of emotional release through bodywork, with over 20 years experience, treating over 3000 clients from all walks of life from the UK, USA, Europe and Asia.

Mal has developed Tantric Journey a healing and awakening technique based upon the ancient principles of Tantra and Tao in conjunction with ground-breaking Western knowledge; to create a powerful and transformative form of therapy that is capable of releasing trauma at a cellular level within the body.

Enquire
Sign up to receive news and updates